fbpx

Masáže s Kačkou

Pohlazení pro Vaše tělo i duši

Přijďte si odpočinout,
zrelaxovat a zklidnit mysl. 

Přijďte uvolnit 
bolesti, které Vás trápí.

Specializace:

Sportovci

Sedavé zaměstnání

Bolesti zad a kloubů

Přetížené svalstvo

Nejčastější otázky

Technika, která za použití masážního oleje, hmatů, tahů a tlaků rukou a prstů, projede celé Vaše tělo od hlavy až k patě nebo jen části těla. Cílem je navodit pocit odpočinku a relaxace. Uvolnit svaly. Zklidnit mysl.

Před začátkem masáže si ujasníme Váš cíl masáže, případně probereme zdravotní aspekty, se kterými jste přišli.

Svléknete se do spodního prádla nebo jen do půlky těla, položíte se na stůl a začneme s masáži. Ze začátku se Vás budeme ptát, jak se cítíte, a jak vnímáte tlak masáže. Poté už můžete jen relaxovat, zdřímnout si či si povídat. 

K masáži Vám pustíme hudbu na přání nebo bude hrát hudba relaxační. Pokud hraje cokoliv jiného ptáme se, zda Vám to nevadí. 

V této části je myšlena klasická, sportovní a relaxační masáž. Rozdíl je v síle a v některých technikách rukou. Před začátkem masáže si vždy ujasníme, s čím jste přišli, a co od masáže očekáváte, a podle toho bude zvolena technika masáže i její síla hmatů.

V sekci speciální masáže nabízíme anti-stresovou masáž hlavy, kombinovanou masáž s aplikací baněk a masáž bez oleje.

Uvítali byste u nás rádi nějakou jinou masáž či techniku? Například maderoterapii či manuální lymfatickou drenáž, případně masáž miminek? Dejte nám o tom, prosím, vědět.

Ano, může. Na příliš ztuhlých místech, kde jsou svaly ve skoro nepřetržitém spazmu, může pouhý dotyk či i jemný tlak bolet. Během masáže se Vás ptáme, zda je všechno v pořádku, a jak se zrovna cítíte. Naskytne-li se ale moment, kdy je pro Vás bolest příliš nepříjemná, ozvěte se. 

Řídíme se pravidlem, že nejedeme přes bolest, u které se nedokážete uvolnit, protože pak taková masáž nedává smysl.

Na druhou stranu, pokud je tlak pro Vás příliš nízký a rádi byste víc, dejte o tom vědět.

Ano, můžete. V těle se po masáži nastartuje klidový a regenerační proces, tzv. parasympatický nervový systém. Tohoto stavu po masáži chceme dosáhnout a je očekávaný. Obzvlášť v dnešní uspěchané době plné stresu, jež nám naopak aktivuje sympatický nervový systém, chceme masáží či jinou relaxační technikou tyto systémy vybalancovat. 

Zůstaňte na vlně klidu a užijte si ho. Nedělejte již žádné náročné aktivity, hlavně ty fyzické. Po masáži jsou svaly uvolněné a mohli byste si něco udělat.

Hodně pijte. Masáží se v těle uvolní látky, které chceme z těla dostat pryč. Nastartuje se proces detoxikace, a abyste jej podpořili, pijte dostatek čisté vody.

Rezervuj si svůj čas na masáž

V této sekci se můžete objednat na klasickou, sportovní či relaxační masáž. Máte-li zájem o jinou službu, podívejte se na globální rezervační kalendář.