fbpx
Zborovská 25, Ostrava, 702 00
+420 601 160 118
info@smartmoveup3.cz

x_Ceník 2023

Konzultace

Osobní trénink

Do této kategorie spadá zdravotně-funkční trénink či pohybová terapie. Cena se odvíjí dle počtu tréninků odcvičených v předešlém měsíci, a platí se na fakturu předem.

Terapie

Trápí Vás bolesti zad, kloubů nebo svalů? Chtěli byste to začít řešit? Dle problému a diagnostiky se bude navržen postup řešení některou z muskulárních a manulálních technik. 

Klasická masáž

Poctivá masáž kombinovaná s měkkými technikami. Pro celkovou masáž je ideální zvolit 90 až 120 minut. Pro záda, krční páteř a šíji postačí 30 minut. 60 minut je vhodné využít pro záda, krční páteř, dolní nebo horní končetiny.

Baňkování

Potřebujete krátké ale za to intenzivní uvolnění celých zad, ramen a krku? Baňkování je pak tou ideální volbou. Chcete-li řešit i jinou část těla, zvolte si službu Kombinace Technik, kde budeme na řešení dostatek času.

Relaxační masáž

Jemná masáž Vašeho těla. Výborná pro odpočinek a načerpání nové energie. Naše doporučení: pro celkovou masáž je ideální zvolit 90. Pro záda, dolní nebo horní končetiny, a krční páteř zvolte 60 minut.

Kineziotaping / Flossing

Pokud byste potřebovali zatejpovat či zaflossovat, napište nám zprávu, SMS, e-mail, a domluvíme se na času i ceně.

Nevíte si s něčím rady?

Nevíte si s něčím rady? Nemůžete se rozhodnout, jakou službu či čas zvolit? Napište nám na rezervace@smartmoveup3.cz nebo se přímo rezervujte na nějakou službu, a na místě se domluvíme, co pro Vás bude vhodné.