fbpx

Ceník

Konzultace

Osobní trénink

Do této kategorie spadá zdravotně-funkční trénink či pohybová terapie. Cena se odvíjí dle počtu tréninků odcvičených v předešlém měsíci, a platí se na fakturu předem.

Masáže

Dle potřeb a chutí si zvolte čas, který na masáži chcete strávit. Naše doporučení: pro celkovou masáž je ideální zvolit 90 až 120 minut. Pro záda, krční páteř a šíji postačí 30. Chcete-li přidat např. plosky nohou zvolte 45 minut. 60 minut je vhodné využít pro intenzivní záda, krční páteř, šiji, případně lze přidat nohy / ruce / hlavu nebo lze stihnout svižnou celkovou masáž.

Kombinace technik - Řešíte bolest

Trápí Vás bolesti zad, kloubů nebo svalů? Chtěli byste to začít řešit?Dle problému se využívají kombinované techniky palpace, ošetření trigger pointů, dýchání, protažení, manuální terapie, masáže, aplikace baňek, atd.

Baňkování

Potřebujete krátké ale za to intenzivní uvolnění celých zad, ramen a krku? Baňkování je pak tou ideální volbou. Chcete-li řešit i jinou část těla, zvolte si službu Kombinace Technik, kde budeme na řešení dostatek času.

Masáž obličeje, hlavy, krku a ramen

Jemná tlaková masáž obličeje, hlavy, krku a ramen proti zmírnění dopadu stresu a odstranění bolesti hlavy či migrény.

Fyziofloss banding / Kineziotaping

Cena je pouze orientační, bude upřesněna na místě, nebo nám napište a cenu si předem ujasníme, podle toho, co budete chtít ošetřit.

Nevíte si s něčím rady?

Nevíte si s něčím rady? Nemůžete se rozhodnout, jakou službu či čas zvolit? Napište nám na rezervace@smartmoveup3.cz nebo se přímo rezervujte na nějakou službu, a na místě se domluvíme, co pro Vás bude vhodné.