fbpx
Zborovská 25, Ostrava, 702 00
+420 601 160 118
info@smartmoveup3.cz

NABÍDKA SLUŽEB A CENÍK

Konzultace a osobní trénink na míru

DNS trenér a pohybový terapeut Marek, Váš osobní trenér za zdravým a funkčním tělem.

Úvodní trénink s konzultací

Konzultace zahrnuje nejen představení našeho konceptu, ale i praktické cvičení a důležitou diskuzi o Vašich cílech a potřebách.

Lekce pohybové terapie (Fyzio - cvičení)

Díky osobním lekcím pohybové terapie získáte cestu k lepšímu držení těla, prevenci zranění, vrátí Vás zpět po operaci nebo zranění, zvýší Vaši mobilitu, flexibilitu a sílu, udrží Vás zdravé ve sportu a připraví Vás na sportovní výkon.

Pohybový terapeut pracuje s klientem na posílením hlubokých svalů ve studiu SmartMoveUp3 v Ostravě.

Intenzivní a klasické masáže

Masérka, trenérka a terapeutka Kačka, která Vám díky terapeutických masáží pomůže od bolesti zad, kloubů a svalů. Zajistí Vám hloubkovou regeneraci, ale i relax ve studiu v Ostravě

Masáž s manuálními technikami
Klasická masáž

Poctivá masáž kombinovaná měkkými, manuálními a dalšími technikami nebo klasická masáž. Doporučená délka je 90 minut.

Dornova metoda + Breussová masáž

Dornova Metod Plus + Breussová masáž

Manuální způsob, jak pomoci při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech zad a kloubů, ale i jiných zdravotních obtížích.

Breussová masáž

Masáž páteře – uvolnění páteře, vyživení meziobratlových plotének

Terapeutka aplikuje Dornovu metodu jako možnost terapeutické masáže pro korekci a vyrovnání páteře a kloubů klienta ve studiu SmartMoveUp3, Ostrava

Baňková masáž a baňkování

Baňková terapeutická masáž pro hloubkovou regeneraci , uvolnění svalů a detoxikaci těla v masážním centru SmartMoveUp3 v Ostravě.

Baňkování

Potřebujete krátké ale za to intenzivní uvolnění Vašeho svalstva? Baňkování je pak tou ideální volbou. Máte-li toho na řešení více zvolte raději delší variantu v sekci Masáž (s) manuálními technikami, kde budeme mít na řešení dostatek času.

Jemná masáž pro budoucí mamimky

Těhotenská masáž

Masáž je uzpůsobena, aby poskytla úlevu a relaxaci během tohoto kouzelného období. S ohledem na bezpečnost a pohodlí budoucí maminky, naše masáže zahrnují jemné techniky, které pomáhají zmírnit bolesti, zlepšují cirkulaci a podporují celkovou pohodu. Masáže pro budoucí maminky jsou vhodné po prvním trimestru.

Jemná masáž pro budoucí mamimky, těhotenská masáže ve studiu SmartMoveUp3 v Ostravě

Spinální a uvolňovací cvičení pro posílení a protažení

Masérka, trenérka a terapeutka Kačka, která Vám díky terapeutických masáží pomůže od bolesti zad, kloubů a svalů. Zajistí Vám hloubkovou regeneraci, ale i relax ve studiu v Ostravě

Spinální, uvolňovací a posilovací cvičení

Cvičení zaměřené na celé tělo – posílení hlubokých i povrchových svalů. S důrazem na páteř a její stabilitu, flexibilitu a sílu. Využíváme cvičení s vlastní váhou, pomůcky i SM systém.

Workshopy

Tří dílná série - Buď mistrem svého těla

Naučte se efektivně naslouchat a reagovat na signály svého těla. Pod vedením zkušených trenérů prozkoumáte základy hlubokého stabilizačního systému, zdokonalíte svoji posturu a naučíte se techniky pro zlepšení fyzického i mentálního zdraví.

Tento workshop nabízí individuální přístup, praktickou aplikaci naučených dovedností a cenné nástroje pro zdravou posturu a výkon.

Workshop pro poznání svého těla, odstranění bolesti

Rehabilitační kúry

Kúra o deseti sezeních jedna z možností terapeutické masáže, která má za úkol zbavit Vás dysbalancí, bolesti zad, svalů a kloubů nejlépe na trvalo

Restart těla

Zažijte kompletní obnovu vašeho těla s naší jedinečnou kúrou „Restart Těla“, která kombinuje hluboké svalové terapie, urovnání kosterních struktur a cvičení na posílení a ukotvení svalů.

V deseti speciálně sestavených sezeních  získáte optimální zdraví a pohyblivost. Tato kúra je navržena pro individuální potřeby, zajišťuje rychlé výsledky a dlouhodobé zlepšení Vaší fyzické pohody.

Doplňkové služby

Kineziotaping / Flossing

Službu jako kineziotaping nebo floss-banding provádíme převážně s výše uvedenými terapiemi za příplatek. Výsledná cena se může lišit dle prováděného úkonu, ujasněte si cenu před samotným úkonem. 

Pokud byste potřebovali pouze zatejpovat či zaflossovat, napište nám zprávu, SMS, e-mail, a domluvíme se na času i ceně.

Aplikace kineziotaping nebo flossbanding

Možnosti platby ve studiu SmartMoveUp3

Vyberte si způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje

Hotově

Pokud to půjde, přichystejte si přesnou, případně „rozumnou“ hotovost, ze které Vám budeme moci vydat. Cenu našich služeb si můžete ověřit v ceníku nebo v rezervacích.

QR kódem

Na místě pro Vás vygenerujeme QR kód a můžete pohodlně zaplatit přes mobilní bankovní aplikaci.

Na fakturu

Platí hlavně pro tréninky na měsíční bázi. Tréninky se platí předem pro daný měsíc – se splatností k 15. v měsíci. Po domluvě se dá faktura udělat na cokoliv v rámci našich nabízených služeb.

Proměňte Benefit Plus nebo Sodexo za zdraví a relax

Využijte své benefity na pohybovou terapii, zdravotně-funkční trénink nebo masáž

Benefit Plus

Využijte své zaměstnanecké benefity za zdravotně-funkční trénink, pohybovou terapii či masáže. Hledejte nás pod těmito názvy:

  • Zdravotně-funkční trénink
  • Pohybová terapie
  • Masáže a baňkování s Kačkou

Budete-li mít jakýkoliv problém nás najít, neváhejte nás kontaktovat, případně můžete zaplatit Benefit Plus kartou na místě.