fbpx

Osobní trénink s Markem Polachem

Zdravotně-funkční trénink

Jste zdraví ale chcete se někam posunout. Posílit střed těla, zesílit, dozvědět se něco nového, zlepšit si fyzičku i kondici.

Trénink pohybové terapie

Něco Vás trápí, máte bolesti a hledáte cestu, jak to z dlouhodobého hlediska vyřešit. V rámci tréninku se rovněž zamýšlíme nad příčinou, která daný problém může způsobovat.

Nejčastěji používané techniky, terapie a zásady:

DNS

Vědomý pohyb

Dýchání

Funkčnost

Střed těla

Mobilita

Specializace:

Profesionální a amatérští sportovci

Sedavé a psychicky náročné zaměstnání

Bolesti zad a kloubů
Skolióza

Poúrazové a pooperační stavy

Budování fyzické a mentální síly 

Nejčastější otázky

Není trénink jako trénink. Je to cesta za Vaším poznáním těla a mysli. Vše důkladně vysvětlujeme, abyste danou problematiku mohli přenést do sportu či běžného života.

Kdykoliv. Pokud jen trochu zvažujete, neváhejte. Nejlepší čas je teď.

Intenzita závisí čistě na Vás. Záleží, co od trénování očekáváte a samozřejmě na Vašich časových možnostech. Jsme rozdílní a každý k tomu bude přistupovat jinak. Někdo si zvolí volnější cestu (např. 1x týdně) a postupně si bude přidávat. Jinému může vyhovovat intenzivnější přístup (např. 3x týdně) a časem bude ubírat. Je to na Vás.

Trénink začíná zahřátím svalů a „kloubní hygienou“. Následují cviky na aktivaci středu těla, cviky na zlepšení mobility, stability a síly. Dále se věnujeme hlavnímu zaměření tréninku, kdy se může prolínat s kondičními cviky. Na závěr následuje uklidnění a protažení.

A ne jednou se stalo, že se trénink prokecal, ne proto, že by byl lektor ukecaný (i když je :D), ale protože někdy jsou chvíle těžké a místo tréninku je lepší se vypovídat. V konečném výsledku to může mít daleko silnější účinek než trénovat na sílu. Proto, pokud se necítíte, že dnes je ten správný čas na trénink. Přijďte i tak. Můžete se z toho vypovídat, a kdoví nakonec si možná i za cvičíte, a domů odejdete s daleko lepší náladou.

Párkrát už se taky stalo, že čas tréninku strávil klient na masérském lůžku. Přijdete-li s jakýmkoliv problémem, a my usoudíme nebo vy se nebudete cítit na trénink, může trénink probíhat i formou manuální terapie, protažení, použití flossbandingu, a cokoliv dalšího, aby se Vám udělalo lépe.

Stačí pohodlné oblečení na cvičení. Boty na cvičení nejsou třeba, cvičíme naboso.

Můžete si přinést vlastní ručník, ale poskytneme Vám bez problému náš.

Vodu Vám nabízíme automaticky. Kafe i čaj u nás máte také v ceně služby, ale pokud preferujete svoje drinky, přineste si. 

V prostorech na cvičení je gumové tatami, takže se budete cítit jako v bavlnce. Na další části je tvrdá gumová podložka. Ke cvičení nejčastěji využíváme vlastní váhu těla, ale rovněž odporové gumy, overbally, gymnastické míče, žebřiny, TRX, atd.

Dále máme posilovací věž s nastavitelnými kladkami a multripressem, běžkařský trenažér a airbike. 

K dispozici máte šatnu se záchodem a sprchou.

Zvažujete nad trénováním? Přijďte se ujistit!

Rezervujte si čas na konzultaci.

Před prvním cvičením vždy strávíme společný čas diskusí ohledně Vašich cílů a očekávání vzájemné spolupráce. Pokud se bude jednat o nějaké zdravotní omezení, lékařské zprávy a snímky mohou být nápomocné při společném hledaní příčiny.

V kalendáři níže si můžete rovnou rezervovat termín Vaší konzultace s Markem Polachem.