fbpx
Zborovská 25, Ostrava, 702 00
+420 601 160 118
info@smartmoveup3.cz

POHYBOVÁ TERAPIE

Cesta k silnému, mobilnímu a stabilnímu tělU

Objednejte se na Konzultaci s Úvodním Tréninkem a zjistěte, jak Vám pohybová terapie může pomoci

darkový poukaz smartmoveup3 pohybová terapie a masáže ostrava

Poznejte Vašeho trenéra

Váš průvodce na cestě k lepší postuře a zdraví

DNS trenér a pohybový terapeut Marek, Váš osobní trenér za zdravým a funkčním tělem.

Marek Polach

Certifikovaný DNS trenér s řadou dalšího vzdělání v oboru, a bohatými zkušenostmi se svými klienty.

Trenér s energií na rozdávání, nadšením a pozitivním přístupem.

"Tělo a mysl jsou vzájemně propojené. Práce na jednom vede ke zlepšení druhého."

Proč věříme v holistický přístup
a jak to ovlivňuje naše tréninkové metody

Harmonie těla je základem naší síly a pohody. Když jsme srovnaní, dýcháme efektivněji, pohybujeme se lépe a žijeme plněji

Naše filozofie

Síla těla začíná v hlubokých svalových vrstvách. Jakmile je pochopíme a znovu se je naučíme zapojovat, naše postura a výkon se promění mílovými kroky.

Nejde o rychlé řešení, ale o dlouhodobě a trvale udržitelnou změnu. Učíme Vás vnímat a ovládat Vaše tělo, abyste byli silní, stabilní a mobilní v každém věku.

Jsme zde, abychom Vás vedli a podporovali na každém kroku cesty k lepšímu zdraví a pohodě, ať už jste profesionální sportovce nebo hledáte cestu k aktivnějšímu životnímu stylu.

Nabídka služeb

Osobní trénink

Individuální přístup a tréninky šité na míru Vašim potřebám.

Workshop

Zúčastněte se naši tří dílné série workshopů a naučte se, jak správně cvičit sami doma.

Jak začít?

Objednejte se na Konzultaci s Úvodním Tréninkem

Společně si ujasníme Vaše cíle a vytvoříme cestu k dosažení těch nejlepších výsledků.

Často kladené otázky

Úvodní trénink s konzultací trvá přibližně 120 minut.

Cenu úvodního tréninku s konzultací najdete na stránce Ceník.

Benefity pohybové terapie

Uvádíme těchto pět benefitů, které můžete očekávat

ZLEPŠENÍ DRŽENÍ TĚLA

Pohybová terapie se zaměřuje na vědomou aktivaci hlubokých svalů, které jsou klíčové pro správné držení těla. Díky tomu můžete předcházet bolestem zad a kloubů, zlepšit svůj výkon ve sportu a cítit se lépe při každodenních aktivitách.

PREVENCE ZRANĚNÍ

Pravidelným tréninkem a zlepšením koordinace snižujete riziko sportovních i běžných zranění. Pevná postura a správné pohybové návyky ochrání Vaše klouby a svaly při všech fyzických aktivitách.

ZVÝŠENÍ MOBILITY A FLEXIBILITY

Pohybová terapie vede k lepší ohebnosti a rozsahu pohybu ve Vašich kloubech. To Vám umožní provádět širší spektrum pohybů bez nepohodlí nebo omezení.

PODPORA DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

Fyzická aktivita, včetně pohybové terapie, pozitivně ovlivňuje duševní stav. Při cvičení se uvolňují endorfiny, což jsou hormony štěstí, a zlepšuje se tak Vaše celková nálada a snižuje se stres.

ZLEPŠENÍ KVALITY ŽIVOTA

Pohybová terapie Vám pomáhá vybudovat silné a stabilní tělo, což má pozitivní vliv na Vaši každodenní pohodu. Se správným držením těla přichází lepší spánek, efektivnější dýchání a celkově zdravější životní styl.

A mnohem více, …

Pokud hledáte cestu ke zdraví, vyššímu sebevědomí a chcete se naučit efektivněji využívat své tělo, nečekejte a přihlaste se ještě dnes, abyste mohli začít svou cestu k harmonii.

Specializace

Osobní trénink přizpůsobujeme specifickým potřebám každého klienta, abychom zajistili efektivní pokrok a dosažení osobních cílů.

Posturální Korekce

Specializujeme se na korekci špatného držení těla, které může vést k bolestem a dysfunkcím. Pracujeme s Vámi na posílení posturálních svalů a vytvoření zdravých pohybových návyků.

Optimalizace Sportovního Výkonu

Pro sportovce nabízíme specifické tréninkové plány pro zlepšení výkonnosti, prevenci sportovních zranění a zvýšení celkové fyzické kondice.

Práce s Hlubokým Stabilizačním Systémem

Zaměřujeme se na trénink hlubokých stabilizačních svalů, které jsou základem pro správné držení těla a zdravé pohybové funkce.

Prevence Sedavého Způsobu Života

Nabízíme osobní tréninky zaměřená na lidi, kteří tráví mnoho hodin seděním v práci, doma nebo za volantem, a pomáháme jim překonat negativní dopady sedavého životního stylu na jejich tělo.

Trénink Funkční Síly

Věnujeme se rozvoji funkční síly, což je síla, která je aplikovatelná v běžném životě a sportu, a pomáháme klientům stát se silnějšími a odolnějšími vůči fyzické zátěži.

Rozvoj Pohybových Dovedností u Sportujících Dětí

Věnujeme se i mladým sportovců, kde se zaměřujeme na podporu správného pohybového vývoje, zlepšení koordinace a prevenci zranění, což vede ke zvýšené sportovní výkonnosti, lepší tělesné kontrole a zdravým návykům,

Nejčastěji používané techniky, terapie a zásady

Každá z těchto technik a zásad je nezbytnou kombinací našich osobních tréninků pohybové terapie. Používáme je k dosažení holistického přístupu, který nejen zlepšuje fyzické schopnosti, ale také podporuje duševní zdraví a pohodu klientů.

Dynamická Neuromuskulární Stabilizace

Tato technika je založena na vývojové kineziologii a pomáhá nám vytvářet funkční pohybové vzorce od nejranějšího věku. DNS se zaměřuje na aktivaci správných svalových skupin pro podporu stabilního a silného těla.

Vědomý Pohyb

Učíme klienty být si vědomi svého těla a jeho pohybů, což vede k lepší koordinaci a efektivnějšímu využívání svalů. Tato zásada je základem pro zlepšení držení těla a celkové funkčnosti.

Práce s Dýcháním

Zlepšení dýchací techniky je klíčové pro celkovou pohodu a efektivní fungování těla. Správné dýchání podporuje relaxaci, snižuje stres a zlepšuje výkon.

Střed Těla

Zapojení a aktivování svalů středu těla je základem pro stabilitu a prevenci zranění. Zaměřujeme se na aktivaci a zapojení těchto svalů, protože jsou nezbytné pro správné držení těla a pohyb.

Mobilita a Flexibilita

Pravidelný trénink zaměřený na mobilitu a flexibilitu zvyšuje rozsah pohybu v kloubech a pomáhá předcházet tuhosti a bolestem.

Funkční Trénink

Zahrnuje cvičení, které napodobuje běžné pohybové vzorce a pomáhá zlepšit sílu, vytrvalost a celkovou fyzickou kondici, což má přímý přínos pro každodenní aktivity i sportovní výkon.

Manuální Terapie

Využíváme různé měkké techniky a mobilizace kloubů, které pomáhají uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost a urychlit proces hojení. Manuální terapie je často kombinována s dalšími formami cvičení pro komplexní přístup k léčbě.

Kineziologické Tejpování

Podporuje přirozený proces hojení tím, že zlepšuje krevní a lymfatický oběh, snižuje bolest a podporuje správné držení těla. Kineziologické tejpování je užitečné jak pro sportovce, tak pro osoby s chronickými bolestmi.

FyzioFlossing

Tato relativně nová metoda se zaměřuje na zlepšení pohyblivosti a snížení bolesti v oblastech, kde je omezený pohyb. My ji navíc propojujeme a kombinujeme s mírnou mobilizací.

Práce s Funkcí Chodidla a Dlaně

Zahrnujeme cvičení zaměřená na posílení a správnou funkci chodidel a dlaní, které jsou základem pro správnou posturu a efektivní pohyb celého těla.

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy ohledně fyzio masáže

Kde nás najdete?

V centru Ostravy – naproti Čapkárně.

Parkování na ul. Zborovská nebo parkoviště na Gregorové. Nacházíme se v klidné bytové jednotce, zvonek č. 1.

Pohybová terapie | Masáže Ostrava
SmartMoveUp3

Zborovská 25
Moravská Ostrava a Přívoz
701 00

Kontaktní formulář

Detailní odpovědi

Pohybová terapie není jen trénink, je to cesta k pochopení Vašeho těla a mysli s důrazem na aplikaci v běžném životě i sportu.

Včera bylo pozdě. Ideální čas pro začátek je nyní. Bez ohledu na Vaše předchozí zkušenosti nebo kondici, začít můžete kdykoliv.

Frekvence tréninků je individuální – od 1x týdně pro postupný pokrok až po 3x týdně pro intenzivní přístup. Vyberte si podle svých cílů a časových možností. Vše si ujasníme na konzultaci.

Trénink začíná rozcvičkou, následuje cvičení na aktivaci a zapojení středu těla, práce na mobilitě, stabilitě a síle. V hlavní části tréninku se věnujeme Vašemu cíli a trénink končí uklidněním a protažením.

Pokud nejste nemocní, přijďte i tak. Někdy místo tréninku může být užitečnější se o problémech vypovídat a najít úlevu v manuální terapii nebo jiné formě podpory.

Stačí si přinést pohodlné oblečení na cvičení. Vše ostatní, včetně vody a ručníku, je k dispozici na místě.

Prostor je vybaven gumovým tatami, odporovými gumami, overbally, gymnastickými míči, TRX a dalšími pomůckami, včetně posilovací věže a kardio strojů.